28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Assassin's Creed: Revelations



Írd ide hozzászólásod:

fabianpeti
fabianpeti [9]
Koszonom a válaszod és ugy értetem a belépést az Uplay-ba mint a AC2-ben vagy a brotherhood-ban volt hogy volt ojan hogy Uplay ramentem és bejott az Uplay .
subject17
subject17 [7050]
Nem igazán értettem a kérdést... Uplaybe alapból belépsz, amikor elindítod a launchert. Offline módot meg még nem próbáltam, de most megnéztem, én csak ott a beállításoknál találtam offline lehetőséget, ahol írtad.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

fabianpeti
fabianpeti [9]
Valaki válaszolna az én kérdésem-re is ha lenne szives ?

Vissza

Fórumszabályzat