28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dead Island



Írd ide hozzászólásod:

nazgul
nazgul [599]
A sok visszatermelődő zombi miatt tényleg idegesító harc, ezért én is sokszor futottam Ugyanis ha minden csoportot újra és újra nekiállsz ledarálni, monotonitásba fullad a program Nem akarom leszólni a program speciális fegyvereit, de a DEAD RISING 2 speciális készíthető fegyverei tényleg jobbak, mint a nagy kedvencem a lángoló paintball golyókat lövő puska vagy a nehéz kalapács kombinálva a tűzoltó baltával stb stb stb Végülis reális kissé, hogy pénzt fizetsz a munkapad használatáért, semmi nncs igen a világon Viszont a játék hangulata kiváló, tényleg érezted, hogy segíted a túlélőket.

Vissza

Fórumszabályzat