28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

BRINK



Írd ide hozzászólásod:

xpressnokia
xpressnokia [349]
érdekelne hogy másnak is voltak-e már hasonló problémái:
ha a fegyverkonfigurálás menüben egy fegyverre akarok menni a játék kilép
ha bármilyen formában solo játékot akarok elindítani,abban a pillanatban hogy azt kéri nyomjak meg egy gombot a játék kilép
nem tudok semmilyen többjátékos szerverhez kapcsolódni
a fennt említett problémák után egyszer sem kaptam hibaüzenetet,a játék eredeti és felregisztráltam a Steamre
ha bárkinek van valami ötlete azt nagyon megköszönném

Vissza

Fórumszabályzat