28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dear Esther (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

Amiga
Amiga [69]
A grafika maximális pontszámot érdemel... teljesen egyetértek - mégsem kapott maximális pontszámot...

Amúgy játszhatóságra nem adtam volna ennyit, pont azért, mert szerintem nincs játszhatósága... én csempésztem volna a programba némi interakciót a környezettel, hiányzik még a futás/ugrás/guggolás is, nyilván a játék nem is ezekről szól, hanem "interaktív novella".

Amúgy korrekt a cikk. Én eddig kétszer jártam be a szigetet, mindkétszer rendkívüli élményt jelentett és biztosan fogok még barangolni rajta.

Vissza

Fórumszabályzat