28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Diablo III - megjelenés? megjelenés! (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Yaho0
Yaho0 [1644]
Ajajj, most nem tolhatom mert érettségi de nyáron... kijöhetett volna mondjuk inkább június 20tól PvPvel együtt

Vissza

Fórumszabályzat