) a galaxist. Minden npc beszél, igaz van itt is ismétlődés (persze nem úgy mint a bethesda rpgiben hogy minden második npcnek ugyanaz a hangja
), és a hutt és egyéb idegen nyelveknél kb minden 4-5. npc ugyanazokat a sorokat mormolja. Mindez remek, viszont!
Ha beleszoksz az irányításba akkor nagyon jól tudod érezni magad. De két fontos tényezőt kell figyelembe venned. Először is a havidíj. Kifizeted az x-szer 30 napot, az ugye pörög, ha játszol ha nem. Vizsgák utáni több hétben, nyári szünetben érdemes így csak nekilátni amikor tudsz napi 4-6 órát beleölni. Ha ezt tudod hétköznap is csinálni, (reggel/délben/este is egy kicsit) akkor évközben is belevághatsz. Én az említetett vizsgaidőszak utáni időben teljesen bele voltam szerelmesedve, így évközben meg legutóbb vagy 3 hete léptem be akkor is hétvégén. Játszanál már mással is, nincs elég idő elmélyedni, ezek persze az én személyes gondjaim a játékkal (nem mondanám hogy eluntam de tényleg úgy a legjobb ha van időd foglalkozni vele)
És akkor talán a legfontosabb része. Mennyire szereted az SW-t. Hiába a saját történet, a beszélő npck, társak meg minden jó azért ha nem SW lenne akkor esetleg csak ingyenesként néznék bele. Szóval leginkább csak akkor érdemes nekilátnod ha szereted az SW-t és az eut is ismered legalább wookiepedia szintjén. Kotor 1-2, képregények egyebek ismerete már bőven elég hogy szeresd és belevágj a játékba.
