28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Saints Row 2 (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

ohgodwhy
ohgodwhy [1]
A cikk rossz, és az író is érezze rosszul magát.
A pc port rossz, de a Gentlemen of the row moddal ki lehet küszöbölni a problémáit. MAga a játék még a Third-nél is jobb sok tekintetben.

Vissza

Fórumszabályzat