Na mind1. Tegnap ígéretet kaptam, hogy talán cserélik a gariba adott 5850-esemet egy HD7850-re, remélhetőleg még ma. Tessék szurkolni! 
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Na mind1. Tegnap ígéretet kaptam, hogy talán cserélik a gariba adott 5850-esemet egy HD7850-re, remélhetőleg még ma. Tessék szurkolni! 