28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Medal of Honor: Warfighter



Írd ide hozzászólásod:

rootshaper
rootshaper [1614]
ne lepődj meg, ha egy ilyen mondattal indítasz egy cikket, amiben egy, a világ játékosai által meglehetősen lehúzott gammát akarsz jobb fényben feltüntetni, mint amit érdemel
GustyX
GustyX [7048]
Örülök, hogy neked ez szúrt szemet, de azért javítom, nehogy a BF fanok kardjukba dőlve végezzék.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

HunnernessKonge
HunnernessKonge [5387]
BF sorozat mint CoD4 klón?

o.O

Az alkohol öl, butít és savakkal aldehideket képez.

GustyX
GustyX [7048]
Elkészült a véleményem.

Picit hosszabb lett, mint amit akartam, de még így is kihagytam ezt-azt.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat