De míg nálam a Race Driver - Grid egy nagy kedvenc, sima 10/10 a maga kategóriájában, addig a Grid 2 "csak" egy 8/10. Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Fórum » Beszélgetés a játékokról
De míg nálam a Race Driver - Grid egy nagy kedvenc, sima 10/10 a maga kategóriájában, addig a Grid 2 "csak" egy 8/10. Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Nekem az online roncsderbi mellett az volt a favoritom... Ez felért egy vertikális érvágással.-
Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!