28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Készül a Men of War: Assault Squad 2 [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

joccc
joccc [3023]
Nekem mindig is jobban tetszett mint a COH a direct control miatt. Bár az utóbbi 1-2 rész már elég unalmas volt,remélem mostanra tényleg előállnak számos újdonsággal.

-

konrad
konrad [13085]
Ez most rts vagy körökre osztott stratégiai? Mert ha előbbi, akkor már kevésbé érdekel, rts-ben max. COH és COH 2. Amúgy...

Vissza

Fórumszabályzat