28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3



Írd ide hozzászólásod:

Skorpio90
Skorpio90 [5530]
Jogos, nem figyeltem. Én se vagyok veterán, eddig 80 órám van benne március óta. Majd valami nyugis időpontban leaprítunk mindenkit.

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Dark Archon
Dark Archon [11835]
Direkt odaírtam az aláírásomba... Akartam is már szólni, hogy vegyél fel

Tegnap kezdtem el, szóval meggymagköpködővel és gránátalmával kínlódom...

Dark Archon

Skorpio90
Skorpio90 [5530]
Milyen néven nyomod?

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Dark Archon
Dark Archon [11835]
Hmm... nálam Mouse 3-at írt, legközelebb, mikor elindítottam a játékot, már működött. Érdekes.

Dark Archon

davkar9
davkar9 [11521]
Tudtommal/nálam a MB3 az egérgörgő szokott lenni. A 'vissza' talán az MB4 vagy 5.
Dark Archon
Dark Archon [11835]
Miért nem hagyja a játék, hogy az egerem "vissza" gombjára állítsam be a térképet (pl.)? A játékban megjelenik, hogy MB3, de aztán nem csinál semmit.

Dark Archon

Vissza

Fórumszabályzat