28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3



Írd ide hozzászólásod:

davkar9
davkar9 [11521]
Előző konfiggal (mostanival pedig a bf4-et ugyanígy játszottam) singlet highon, multit mediumon tudtam játszani. De amúgy igen, próbáld-ki-bazdmeg kategória.
GustyX
GustyX [7048]
Egy kérdés (próbáld ki bazdmeg kategória amúgy):

multinak avgy kampánynak nagyobb a gépigénye? Elkezdeném a kampányt (ha már a multi nem megy, sehogy sem...), aztán fentebb venném a beállításokat, ha jobban bírja. Menet közben viszont nem szeretem változtatni se fel, se le, ezért tisztáznám már most.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat