28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Eador: Masters of the Broken World [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Shadowguard
Shadowguard [4579]
Hááát... Egy félnapos kísérletezés után azt tudom mondani, hogy a játék k***a nehéz, még a legkönnyebb fokozaton is (elsőre experten próbáltam, de bármit csináltam az első csata elfektette a hősömet). Pedig nem tartom magam olyan hú de kezdőnek, de anno a Heroes 3+kiegészítőkkel nem szenvedtem ennyit...

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Vissza

Fórumszabályzat