28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jelentkezz hozzánk cikkírónak vagy hírszerkesztőnek! [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Dino
Dino [6086]
GustyX: Szerintem nyomós indokkal el tudunk tekinteni a foglalkozás megadásától. A trailerekről meg röviden azért szoktunk pár mondatot írni (pl. hogy mi van benne, vagy a játékról pár szó), hogy ne csak szimplán egy video legyen ott az oldalon, az úgy snassz.
GustyX
GustyX [7048]
Elgondolkodtató, hogy hírszerkesztőnek jelentkezni kellene, de mivel hazudni nem szeretek, így a foglalkozásom nem tudom megadni (nemzetközi biztonsági okok miatt), meg amúgyis, ott van a "játékhírek topic...".
Elég lenne oda egy embert állítani, aki hírezi az ott megjelenteket.
Meg egy trailerről mit lehet írni? Nézd meg és élvezkedj
Meg időm sem lenne rá, hogy komolyabban foglalkozzam ezzel.
Így marad a "Játékhírek topic".

Ja, a Halo 5: Guardians 2015 őszén jön X1-ra!

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat