28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mass Effect 3



Írd ide hozzászólásod:

ufodani
ufodani [17764]
Másodszorra én is magyarral kavartam.
Tessék. Semmi gondom nem volt vele.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

pb69
pb69 [951]
Az aktuális magyarításról mit tudtok mondani? Elvileg fullos, a Fellegvár DLC-t kivéve. Milyen a minősége, igényes, vagy nagyon bug-os?

Szépen lassan érik egy trilógiaszintű újrajátszás, de csak akkor állnék neki, ha most már magyarul tolhatnám végig az egészet.

Vissza

Fórumszabályzat