börtönös pályán,
és eddig határozottan megvagyok elégedve. A grafikával sincs bajom, bár én nem vagyok grafika buzi (annak ellenére sem, hogy most csak a minimálisabbnál is minimálisabb kompromisszumokat kell kötnöm), a játékmenet ha beleszoksz gördülékeny, és egy-egy küldi ugye többféleképpen megoldható...lehetünk rambok, de lehetünk sunyi, csak a kamerákat használva, amolyan assasin félék.
Igaz, a mellékküldik egy idő után uncsik lesznek, de sok XP-t, hírhedtséget és pénzt ad, szóval érdemes azért csinálgatni őket. A sztori is kezd beindulni az első fejezet végére, szóval jó ez eddig. Persze nem év játéka, de nálam továbbra sem jött elő a "mi ez a retek szar, hogy lehet ezt szeretni" érzés.Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!