28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Elrajtolt a Destiny bétája [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Éppen előtted írtam, hogy van két fölösleges kódom annak, akinek nincs hozzáférése a bétához.
Zoo_Lee
Zoo_Lee [408]
Erről azt hiszem lekéstem, ahogy nézem csak előzetes jelentkezéssel és előrendeléssel lehet hozzáférést szerezni, nekem megy egyik sincs.

Eladó G-Vírust vagy Progenitor vírust keresek saját felhasználás céljából.

Vissza

Fórumszabályzat