28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Elrajtolt a Destiny bétája [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Vasidavid
Vasidavid [1]
Heló balays82! Ha még maradt kódod, tudnál nekem küldeni 1-et? Nem tudtam sehonnét se szerezni és nagyon megköszönném ha küldenél

Vissza

Fórumszabályzat