28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Witcher 3: Wild Hunt hivatalos gépigény [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Christoph
Christoph [4806]
Ezekkel a gépigényekkel nagyon fölé szoktak lőni (gondolom nem véletlen, a hardvergyártók örömére). Sok olyan játék volt, aminél a minimumot épp elértem és simán ment közepes beállításokon. Azért a Witcher 3-nak lehet tényleg elég nagy lesz a gépigénye, pl. a második rész egyáltalán nem tudott élvezhetően futni, úgy hogy abban az időben gyakorlatilag minden játék ment nálam közepes beállításon.

Vissza

Fórumszabályzat