Jaja, a szorosabb határidők tükrében sejthető, hogy inkább contentbeli változások dominálhatnak egy ilyen fejlesztés esetében, az alapjáték mechanikája pedig kevesebb módosítást kaphatott.
Előre is köszi a majdani cikket!
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Megjelent a Blackguards 2 [hozzászólások]
Én fogok írni róla, az első részt is én teszteltem, és természetesen össze lesznek hasonlítva. Ugyan nagyon még nem tudtam belemerülni, de eddig nem úgy tűnik, hogy gyökeres változásokat eszközöltek volna - persze korai volna még ítélkeznem.
A szerzőnek: van egy typo az első hivatkozásnál (Balckguards).
Érdekes lenne egy összehasonlítás az előző résszel, mivel 1 év alatt szvsz nem lehet egy teljesen új játékra való komplett feature set-et lefejleszteni egy IP folytatásához (kivéve ha tényleg egy nagy AAA fejlesztőcsapat felel érte, ld. Ubisoft).
Érdekes lenne egy összehasonlítás az előző résszel, mivel 1 év alatt szvsz nem lehet egy teljesen új játékra való komplett feature set-et lefejleszteni egy IP folytatásához (kivéve ha tényleg egy nagy AAA fejlesztőcsapat felel érte, ld. Ubisoft).
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A Black Flag Resynced csak az első fecske volt? A Ubisoft a jelek szerint hamarosan jelentkezik a Ghost Recon Wildlands Definitive Editionnel
- 2. Mindenki megnyugodhat, idén ősszel is lesz foci – kiderült, mikor jelenik meg az EA Sports FC 27
- 3. Jön egy új kukacos játék, de ebben nem lőni fogjuk egymást – készül a Worming from Home
- 4. A BlackMill Games évek óta szállítja a remek első világháborús online shootereket, a következő a Gallipoli lesz augusztusban
- 5. DOOM: The Dark Ages – Revelations DLC teszt – Elfáradt a Slayer?
Legfrissebb fórumtémák
- 15:42
- Szét*** az ideg [5509]
- 11:46
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [82]
- 22:20
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1611]
- 12:15
- boldog születésnapot nekem!:) [4021]
- 11:23
- Grim Dawn [110]
- 09:25
- A BlackMill Games évek óta szállítja a remek első világháborús online shootereket, a következő a Gallipoli lesz augusztusban [hozzászólások] [2]
- 12:50
- Hoztunk két izgalmas fejlesztői videónaplót a készülő 1666: Amsterdamról [hozzászólások] [4]
- 07:58
- Milyen könyvet olvastok mostanában? [2921]
- 11:36
- Közelíti a 300 ezret az aláírók száma a Don’t Kill the Disc petíción, amelyet a Sony nemrég bejelentett tervei ellen indítottak [hozzászólások] [10]
- 11:23
- Ki mivel játszik mostanában? [8258]