28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dátumot kapott a Game of Thrones: A Telltale Games Series második része [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

thri77
thri77 [652]
Tetszik, képben is vagyok. Tavaly év elején kezdtem nézni, de lehúztam az összes részt két hét alatt, pont mire kezdődött az új szezon.
Mindenképp nyomni fogom, csak túl sok cucc van egyszerre, később kerül sorra (lehet egyben az éved talán).
DervisHUN
DervisHUN [208]
Szerintem ha a trónok harca sztori tetszik és követed akkor ez kötelező darab Nekem jobban bejön mint a WD !

Vissza

Fórumszabályzat