Nekem amúgy az MK3 volt az első MK játékom. Az 1-el és a 2-vel haveroknál játszottam, amíg nem volt PC-m. Mikor pedig lett, épp a 3. rész volt a legújabb, így az első 2 rész végigjátszása sajnos kimaradt. Nemsokára pedig jött a 4. is, de hangulatában nálam a 3. rész maradt az igazi a régiek közül. ^^

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
