28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Kiszivárgott Just Cause 3 képek érkeztek [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

bollokr
bollokr [189]
77-el befejeztem mindenfajta komunikációt.

Végül csak annyit mondanék evvel kapcsolatban,hogy leesne az állad milyen tervezői munka,és mérlegelési háttér van egy ilyen kiadás előtt.
Dollármilliókat nem bíznak E3 ra és a nagy nevekre.

Elég ha kidobják a GTA 6 ,vagy az új DOOM-ot egy napon evvel a megjelenéssel.

Megnézném én akkor a nagy Just Cause 3 es arcokat a rizikó szobában...

off
SolidSnakeGH
SolidSnakeGH [806]
Ha maga a rizikókezelés definiálná a szoftverfejlesztést, akkor soha semmi nem készülne el. Minden projekt jövőbeli eseménye megelőzött tervezésen és lehetséges rizikói szigorúan becsléseken alapulnak. A tervezési folyamat piszok egyszerű (ötletelni, álmodozni akárki tud), de mikor realitásba kell átültetni és neki kell esni becsülni a teendőket, akkor kezdődik a gebasz.

A Just Cause 3 (vagy Toll3 ) esetében a videóhiány valóban fura, de még mindig jobb a helyzet, mintha a ló túlsó oldala lenne és a sales-esek behazudnának fűt-fát.

E3 után mindenki bölcsebb lesz, ha utána adják ki nem sokkal a játékot, azzal a kötelező core rajongók mellett szélesebb réteg is fog még emlékezni a frissen sült pitére a sütőből az E3 révén.

Vissza

Fórumszabályzat