Viszont elég gyakran kidobált és végül sikerült 2x totál legyilkolnia a gépet(reset),béta szoftver ide vagy oda,ezt vagy javítják vagy nem.
Később meg nem érdemes csatlakozni,most is már rank 24-es csókák osztották az áldást az emlegetett tetőről fullextrás puskákkal,nagy móka ám az alap kitben ellenük szokás szerint.
Részemről ment is az uninstall ne is csábítgasson.
Amúgy hiába állnak rá erre az évente új játék vonalra,az ilyen 60-70 eurós dolgokat nekem akkor tudják eladni,ha 3-4 éves normális életciklusra azért számítani lehet.Nem a filléreskedés miatt,hanem szar dolog,ha szeretsz valamit aztán kinyírják azzal,hogy viszik/szétszakítják a játékostábort,és csak pár játékmód/pálya marad, amit az átlag kedvel(t).
