Sosem szerettem a Trónok harcát. Egyszer leültettek az ismerőseim, hogy nézzem végig velük az egész első évadot, mert képtelenek feldolgozni, hogy nem szeretem. Mikor vége lett felálltam és megköszöntem, hogy elrontották a napomat....George R. R. Martin választhatott volna másik irányt is