28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3



Írd ide hozzászólásod:

kopé
kopé [38449]
Te jó ég... egy év alatt egy poszt?

Gondolkodom a gépvásárláson, aminek egyik fő következménye a Bf3-al töltött órák megnövekedése lenne, de egyedül már nem igazán szeretek játszani. Azzal az 1-2 haverommal, aki tolja meg ritkán lehet összehozni, reméltem, hogy a régi csapatból itt még tolják páran, de ezek szerint nem.

Vissza

Fórumszabályzat