Bár szerintem nem igaz amit dave mond, hogy szar a játékmechanika, igen is vannak nagyon jó dolgok benne. Tényleg csak lelke nincs az egésznek.
Én inkább választanám az örökké tartó elérhetetlen item kergetést, mint ezt amit a 3 nyújt. Az nekem nem móka, hogy tolom a GRift határait, ráadásul ott is csak a végén van loot, persze tempósra van szabva az egész, de így részemről totál oda a lootolás varázsa. És a másik amit tényleg nem győzők hangsúlyozni, nekem az arcon köpés, amit most is mondtam, hogy egy itemnek annyi jelentéktelen hulladék variánsa eshet, hogy az elveszi a kedvem, mint sem motiválna, hogy majd következőre. Fura ez, de van egy item, ami a 2ben fix statos és sem szar sem jó nem esik az jobban motivál, mint egy hétig farmolni a RoG gyűrűt és a 30. sem azt kapod amit szeretnél.
A másik amit Gusty mond, szép és jó ez a skill variálás kedv szerint, de ez max egy szinten van a tisztes build szerinti kari húzással, de ha választanom kéne, lehet inkább azt választanám. És ez megint a fix statos itemekkel kapcsolható össze, ha találtál egy bone necro cuccot, akkor csináltál hozzá azt, ha summon-t akkor azt. Itt ha van egy karid, úgyis tényleg mindenki a legtáposabb DPS buildet használja, mert csak azzal tudod nyomnia GRiftet.
Amúgy kíváncsi leszek pl a Torment 7-10-re, hol húzzák meg a nehézségét. Azért is kéne az a kieg, mert bőven lehet ezt még a régi ösvény felé terelgetni, kérdés, hogy mennyire ragaszkodnak a 3. résznek szánt elképzelésekhez. Plusz még egy kieg = még egy act, az még ami garantáltan jót tenne neki.
“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

