28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

X-akták



Írd ide hozzászólásod:

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Mármint melyik utolsó jelenet? SPOILER
A robbanás? Sztem az már utalás volt a következő részre, és majd csak ott fog kiderülni mi is volt az pontosan.


Amúgy egyetértek, ez végre újra egy jó rész volt.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Barthezz
Barthezz [54711]
Nah ez a mai már egy jó rész volt, a fő szál továbbvitele kimondottan tetszett!

SPOILER
Eléggé arra hegyeződik ki a játék, hogy Scully meg fogja találni William-et, amiből elég sok érdekes dolog kihozható és kiderülhet, valójában kiféle/miféle teremtmény ő. Persze ehhez nyilván szükség lesz egy 2. évadra is.


A nyomozós szál megoldását viszont nem értettem, elég kusza volt és a legutolsó jelenetet sem tudom mire vélni, mintha az RTL elvágta volna. Vki spoiler-ben kifejtené, akinek ez összeállt?

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat