Sztem ez a lezáró jelenet volt. Felépült a bevásárló-központ és a tapaszos "ember" felrobbantotta bosszúból, majd a robbanás közepén egy hirtelen vágás, bevágtak vmi fura alakot egy tized másodpercre, majd jött az RTL logó.
Szóval nekem ez így fura volt, mintha kifutottak volna az adásidőből és az utolsó jelenetet félbevágták volna.
A másik kérdésemre van ötleted, hogy akkor ez a vmi most mi is volt?

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
