28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

X-akták



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
SPOILER
Sztem ez a lezáró jelenet volt. Felépült a bevásárló-központ és a tapaszos "ember" felrobbantotta bosszúból, majd a robbanás közepén egy hirtelen vágás, bevágtak vmi fura alakot egy tized másodpercre, majd jött az RTL logó.


Szóval nekem ez így fura volt, mintha kifutottak volna az adásidőből és az utolsó jelenetet félbevágták volna.

A másik kérdésemre van ötleted, hogy akkor ez a vmi most mi is volt?

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Mármint melyik utolsó jelenet? SPOILER
A robbanás? Sztem az már utalás volt a következő részre, és majd csak ott fog kiderülni mi is volt az pontosan.


Amúgy egyetértek, ez végre újra egy jó rész volt.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Barthezz
Barthezz [54711]
Nah ez a mai már egy jó rész volt, a fő szál továbbvitele kimondottan tetszett!

SPOILER
Eléggé arra hegyeződik ki a játék, hogy Scully meg fogja találni William-et, amiből elég sok érdekes dolog kihozható és kiderülhet, valójában kiféle/miféle teremtmény ő. Persze ehhez nyilván szükség lesz egy 2. évadra is.


A nyomozós szál megoldását viszont nem értettem, elég kusza volt és a legutolsó jelenetet sem tudom mire vélni, mintha az RTL elvágta volna. Vki spoiler-ben kifejtené, akinek ez összeállt?

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat