SPOILER
Erősen haladunk a végkifejlet felé és igen, most már tényleg William ( aki talán csak 1 eszköz Scally evolúciójában ) van a középpontban és ezzel páthuzamosan értelemszerűen Scully. Szépen haladunk afelé, h rádöbbenjen ( azt tudjuk, h ( már ) nem 100-as földi ), h ki is ő valójában és ha ezt 'megteszi', akkor ennyiben marad, v erről fog szólni a kövi évad, így hát nagy kérdés, h mi lesz az uccsó, a 6. részben. Valszeg Willam nem Williamtől van, és ha ez így van/lesz, akkor lesz e vmi tanulság ill vmiféle tanmese a jelent ill a jövőt illetően, akarnak e súgalni vmit, pl azt, h az idegenek már közöttünk élnek...(?)/.
/b. Esetleg Scully egy nagy kísérlet szenvedő alanya, csak egy eszköz. Gondoljunk itt pl arra a sok-sok korábbi részre, ahol a cigissel az élen ( ill utalva/hivatkozva rá ), mindig leállították/elmosták/jelentéktelenítették a nyomozásokat a cél közelében. Scully ( már ) nem ember, erről tudhatnak a nagyfőnökök, akik akár kapcsolatban állhatnak földönkívüliekkel.
/c. Mennyire lesz jelentős William felbukkanása, gondolok itt arra, h épülhet e rá a későbbi X akták. Valszeg nem, mert az X akták = Scullyval és Mulderrel.
/b. Esetleg Scully egy nagy kísérlet szenvedő alanya, csak egy eszköz. Gondoljunk itt pl arra a sok-sok korábbi részre, ahol a cigissel az élen ( ill utalva/hivatkozva rá ), mindig leállították/elmosták/jelentéktelenítették a nyomozásokat a cél közelében. Scully ( már ) nem ember, erről tudhatnak a nagyfőnökök, akik akár kapcsolatban állhatnak földönkívüliekkel.
/c. Mennyire lesz jelentős William felbukkanása, gondolok itt arra, h épülhet e rá a későbbi X akták. Valszeg nem, mert az X akták = Scullyval és Mulderrel.
Csak fantáziálgattam

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
