De most komolyan...nem lehet írni ezeknek valahol? A múlthéten a mondat közepén vágták be a reklámot...most meg megy a finálé zene része, erre paff...a kellős közepébe, minden ritmus nélkül. Nevetséges.
Amúgy elég érdekes rész, de tetszik nagyon.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
