28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

X-akták



Írd ide hozzászólásod:

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Ezt most komolyan csinálja ez a tetves Cool TV, hogy egy drámai, zenei montázs kellős közepébe vágják bele azt a retkes reklámot?!?! Hát, hogy lehetnek ennyire igénytelen szardarabok? De most komolyan...nem lehet írni ezeknek valahol? A múlthéten a mondat közepén vágták be a reklámot...most meg megy a finálé zene része, erre paff...a kellős közepébe, minden ritmus nélkül. Nevetséges.
Amúgy elég érdekes rész, de tetszik nagyon.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Vissza

Fórumszabályzat