A viziszörnyes, a cirkuszos-embriós epizód, aminek a végén a tetovált fejű csóka megette az embriót, ami megfeküdte a gyomrát.
Szóval ott is voltak meredek részek, csak ott kb. 7-8 epizódonként volt egy ilyen.
De ez a mai nekem tetszett, az érdekes jelző itt nekem most nem a gyíkemberes, úristenmiezaszar szinten hatott.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Igénytelenek a kereskedelmi tévék...

