28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

X-akták



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Első másodpercben ez jutott nekem is eszembe. Nem örülnék, mert valami mocskos mód unszimpatikus mindkét színész. De mondjuk nincs gond, mert max nem nézem tovább.
Barthezz
Barthezz [54711]
Van egy rossz hírem, legalábbis olvastam egy elég könnyen elképzelhető teóriát. Úgy néz ki, a FOX mindneképp folytatni akarja (eddig jó hír), viszont ha David Duchovny és Gillian Anderson nem vállalják, akkor a legutóbbi részben megismert két fiatal ügynökkel vinnék tovább a sorozatot. Kb. ez volt a célja a bevetésüknek és hogy ennyire Mulder és Scully hasonmások lettek stílusban. Ezzel megvan a készítőknek a vésztartalék...

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat