Elmennek ezek a...
Amúgy érdekes rész volt. SPOILER
Ez az idegen DNS ment meg minket dolog nagyon tetszik. Remélem ha lesz folytatás, Mulder és Scully is maradnak. Márcsak azért is, mert bár a fiatal csávóval nincs bajom, de Einstein ügynök ma még irritálóbb volt, mint a múltheti részben.
Már a Sírhant Művekben se szerettem túlzottan a csajt, pedig az a kedvenc sorozatom. 
Már a Sírhant Művekben se szerettem túlzottan a csajt, pedig az a kedvenc sorozatom. 
Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
