28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Transport Fever [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Bomc.
Bomc. [774]
Engem ami leginkább felb*szott hogy nem elég csak letenni egy depót a város mellé,odavinni az árut és majd elosztódik, mint a Train-ban. Nagy lóf*** Buszmegállókba kell kitenni a benzint b+ ez mi a szar?! Meg a többi cuccot! Depót kiteszel a város szélére, semmit nem ér. Lefed 4-5 házat zónában?! Ha meg lakóházakat fed le azzal meg duplán nem ér lófaszt se mert azok nem tudnak késztermékeket felvenni
+ a forgalom nagyon hülye... minek építeni buszsávot meg villamost pályát egy 2x3 sávos úton ha a györkér autósok a buszsávon meg a sinen mennek, miközbe ott a +2 sáv ÜRESEN
+ azt se tudom hogy hiába hordok nyersanyagot ha egy bizonyos cucc nem termelődik, pedig hordanám, de miért nem termelődik?!
Én nem tudom hogy ezt hogy tesztelték le, jó, nem egy AAA játék de hogy szartak bele a tesztelők az biztos...

Vissza

Fórumszabályzat