28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Készül a Darksiders III [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Trufa
Trufa [529]
Hát az, kár is volt megmutatni. Kivéve, ha megfogadják az alatta leírtakat, mert ez így unalmas (vagy én vagyok már öreg ehhez), pre-alpha ide vagy oda. Nem tudom, miért kellett ragaszkodni ahhoz a hülye ostorhoz... bár a sötét hercegnek Perzsiában bejött

i5-8600 - RTX 2060 - 16Gb - Windows 10 x64

Peace
Peace [28897]
Meglehetősen vérszegény.
GustyX
GustyX [7048]
Játékmenet videó.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat