Hát az, kár is volt megmutatni. Kivéve, ha megfogadják az alatta leírtakat, mert ez így unalmas (vagy én vagyok már öreg ehhez), pre-alpha ide vagy oda. Nem tudom, miért kellett ragaszkodni ahhoz a hülye ostorhoz... bár a sötét hercegnek Perzsiában bejött