28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mennyit játszanak a hazai játékosok? [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

TBone142
TBone142 [416]
Mondjuk azt azért tegyük hozzá, hogy nem kevés jó kompetitív játék létezik mobilon is.
Az megint egy másik dolog, hogy az átlag felhasználó még mindig nem hajlandó egy fillért sem adni egy játékért, bármennyire is tetszik neki, pusztán azért, mert mobilon van. Ezért van annyi mikrotranzakciós, de legalább ingyenes alkalmazás.
Peace
Peace [28898]
Persze, az más kérdés, ha azon IS. Próbáltam switch-et, nálam úgy 20 pedig tartott a varázs. Mobilon szórakoztam a Space Marine-al, de egy idő után csak pénz költéssel lehetett volna továbbjutni. Úgyhogy azt is elengedtem.
Sityi
Sityi [1641]
Aki annyira függő, azon is tolja. Ahelyett, hogy venne egy Switchet.
Peace
Peace [28898]
Core gémernek meri nevezni magát, aki mobilon vagy tableten játszik?

Vissza

Fórumszabályzat