
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Ilyen vas kell a Call of Duty: Modern Warfare bétájához [hozzászólások]
Órákat nem tudok sajnos, én valóban valamikor délután toltam vele szombaton és vasárnap is, tegnap meg olyan 6 körül talán, de erre sem esküszöm meg. Akkor már írta is a játék, hogy hajrá, mert mindjárt vége... 

Sajna nem. A hivatalos oldalukon írták, hogy 23-án délelőtt 10-kor nyit mindenkinek, aki nem rendelte elő (aki előrendelte, az már 19-től tolhatta talán). De azt nem írták, hogy este 8-ra már zárják is. 

Igen, CoD-nál kvázi külön játékként fut a multi és a single rész, ezért nem tudom, hogy a béta klienst lehet-e majd frissíteni vagy mindenképpen nulláról leszedni az egészet. Bár manapság az a 40 GB letöltés se olyan hajmeresztő mint pár éve volt, max negyed óra.
Nem tudom, nekem nem volt ilyen tapasztalatom a bétával, szombat-vasárnap, de még tegnap délután is tudtam vele tolni picit, nem volt lezárva. Nem lehet, hogy volt menet közben maintenance, és pont belefutottál?
Nem tudom, nekem nem volt ilyen tapasztalatom a bétával, szombat-vasárnap, de még tegnap délután is tudtam vele tolni picit, nem volt lezárva. Nem lehet, hogy volt menet közben maintenance, és pont belefutottál?
Azért bekaphatnák, mert 1 napig sem volt teljesen nyílt a béta PC-re.
CoD 2 óta nem játszottam egyikkel sem, mert nem igazán fogott már meg sokadszorra is a 2. VH. + Quake engine kombó, utána meg inkább Battlefield ment. Ez érdekelne a Ground War meg a Realism mód miatt, open béta tök jó alkalom lett volna kipróbálni, de 1 óra quick play-t tudtam menni, utána zárták a bétát. Pedig amit láttam, addig tetszett, de így tuti nem fogom megvenni.
Amúgy szerintem le kell majd szedni újra a teljest, mert a kliensben a bétán kívül van simán egy MW is, amire írja, hogy még nem telepíthető, de ja, hagyd fent, ha nem zavar, aztán majd kiderül.
CoD 2 óta nem játszottam egyikkel sem, mert nem igazán fogott már meg sokadszorra is a 2. VH. + Quake engine kombó, utána meg inkább Battlefield ment. Ez érdekelne a Ground War meg a Realism mód miatt, open béta tök jó alkalom lett volna kipróbálni, de 1 óra quick play-t tudtam menni, utána zárták a bétát. Pedig amit láttam, addig tetszett, de így tuti nem fogom megvenni.
Amúgy szerintem le kell majd szedni újra a teljest, mert a kliensben a bétán kívül van simán egy MW is, amire írja, hogy még nem telepíthető, de ja, hagyd fent, ha nem zavar, aztán majd kiderül.
Tényleg nem rossz a cucc, és valóban egész jól futott nálam is, stabilan hozta maxon is a 60 fps-t. Igaz, a grafikus motort mintha az Unreal Engine-ről mintázták volna, mert előfordult, hogy utólag töltötte be a textúrákat, néha még a modelleket is. De cserébe hozza a CoD grafikát, és még jól is fut hozzá.
A játékmódok a szokásosak, jól működnek most is, viszont nekem a Ground Wars picit testidegennek tűnt a tankokkal meg egyéb járművekkel. Olyan hülyén festett, hogy állt egy tank a pálya egyik sarkában, és lőtte a másik sarkot, de úgy, mintha sose kéne újratölteni... Ezen még lenne mit csiszolni szerintem.
Azt nem tudom, hogy le kell-e szedni, a tippem az, hogy nem. Illetve szerintem ne szedd le, majd max a megjelenéskor kiderül, hogy frissül vagy muszáj újra leszedni az egész játékot.
A játékmódok a szokásosak, jól működnek most is, viszont nekem a Ground Wars picit testidegennek tűnt a tankokkal meg egyéb járművekkel. Olyan hülyén festett, hogy állt egy tank a pálya egyik sarkában, és lőtte a másik sarkot, de úgy, mintha sose kéne újratölteni... Ezen még lenne mit csiszolni szerintem.
Azt nem tudom, hogy le kell-e szedni, a tippem az, hogy nem. Illetve szerintem ne szedd le, majd max a megjelenéskor kiderül, hogy frissül vagy muszáj újra leszedni az egész játékot.
Szomorú vagyok, mert vége a bétának...marha jól szórakoztam! Természetesen közel sem maxoltam ki a fegyókat stb. Mert kb mindig az MP5-öt használtam.
Egyébként a beta klienst le lehet szedni? Vagy majd okt 25.-én azt lefrissíti majd? Csak azért kérdem mert kb. 40 gigával kevesebbet kellene akkor letöltenem...
Egyébként a beta klienst le lehet szedni? Vagy majd okt 25.-én azt lefrissíti majd? Csak azért kérdem mert kb. 40 gigával kevesebbet kellene akkor letöltenem...
MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4
Állatira addiktív! Észre sem vettem és elrepült kb. 2,5 óra a játtékkal! Nálam a béta alapján az év multi FPS-e! Valszeg a kampány is ütős lesz! Nem bántam meg az előrendelést!
MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4
A játék nagyon jól optimalizált!
1080p
Ryzen 1600X
16 Gb RAM
GTX 1060 6 Gb
Semmi tuning, minden alapon.
A játékon belül minden maxon (természetesen no RTX), amit most jelenleg enged és tükör sima!
Így kell ezt csinálni!
1080p
Ryzen 1600X
16 Gb RAM
GTX 1060 6 Gb
Semmi tuning, minden alapon.
A játékon belül minden maxon (természetesen no RTX), amit most jelenleg enged és tükör sima!
Így kell ezt csinálni!
MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]