28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Okosórák



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29426]
Nekem egy Huawei Watch GT-m van, futáshoz-sporthoz vettem legfőképp, nem volt szempont a telefonálás, viszont a közel 3 hetes üzemidő nagyon nagy érv mellette. Leginkább GT 2-re fogok váltani. Nagyon gondolkoztam a Galaxy Watchon, de nem használtam volna ki, viszont a tekerős része nagyon pöpec tényleg. Az utód Watch Active 2 szerintem elbaszott lett az érintőképernyős tekeréssel, remélem, visszaáll a samsung erre a megoldásra.

Alvásmonitorozás amúgy a legváratlanabb cucc benne, nekem nagyon sokat segít az alvásminőség javításban az, hogy előbb felkelt, ha úgy jön ki az alvásciklusom, azt nem tudom, hogy a Samsung hogy teljesít ezen a téren.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Vissza

Fórumszabályzat