28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga első benyomások [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Hatalmas nagy gratula! Nem gondoltam, hogy ilyen rövid idő alatt lehetséges ennek a játéknak a kimaxolása. 1 hónapja sem jelent meg, szóval nem semmi teljesítmény tényleg! Alapból brutál időigényes és nehéz bármilyen LEGO játékot 100%-ra csinálni, de ezt toronymagasan a legnehezebb. Én most azt tűztem ki végül célul, hogy annyi cyber brickem legyen meg, amennyi az alap képességfal teljes feloldásához szükséges, ez talán a cyber brickek össz-számának fele lehet (ahogy néztem, itt vannak a tényleg hasznos képességek, a karakterspecifikusak nem adnak ennyi pluszt) + az összes datacardot szerezzem meg. Az egyes küldetéseket is jó lenne kimaxolni, itt most csak 5 minikit van pályánként és elég rövidek is voltak eddig, szóval ez is reális cél. A true jedi kivételével az eddigi küldetések megvannak maxra, utóbbihoz pedig mielőbb meg kell szereznem a 2-es szorzót, mert addig esélytelen. Remélem persze, hogy a 2-es szorzót adó datacard az előzménytrilógiában van elrejtve és nem a későbbi epizódokban... Mindenesetre a datacard detector is mielőbb kellene, mert anélkül egyet sem találtam még, de ahhoz nagyon sok cyber brick kell, hogy feloldhassam. Szóval az eleje elég döcögős, mint mindig, de aztán ha ezek az alap képességek plusz az összes karaktertípus meglesz, akkor már sokkal gyorsabb lesz a gyűjtögetés.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Shadowguard
Shadowguard [4577]
Nah, 97,5 óra lett a vége, az Exegolnál már elég erősen untam az egészet.

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Vissza

Fórumszabályzat