Egykébként olyan sokszor legyőztél már az utóbbi években, érd be ezzel
most kb esélyed sincs, itt 20:28 van 
RIP pcdome
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Egykébként olyan sokszor legyőztél már az utóbbi években, érd be ezzel
most kb esélyed sincs, itt 20:28 van 
RIP pcdome

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Míg 12 évig Izraelben szívtam hogy +1 órát kellett éjszakázni, így minimum unfair a verseny 
RIP pcdome