28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ki van fent legtovább?



Írd ide hozzászólásod:

Star Wars
Star Wars [11836]
Jó látni, hogy nem teljesen haltunk ki Egykébként olyan sokszor legyőztél már az utóbbi években, érd be ezzel most kb esélyed sincs, itt 20:28 van

RIP pcdome

szbszig
szbszig [33649]
Nem.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Star Wars
Star Wars [11836]
Nyerek.

Akkor egyébként mi a szabály, ha Latin-Amerikában 7 órával korábban van? Míg 12 évig Izraelben szívtam hogy +1 órát kellett éjszakázni, így minimum unfair a verseny

RIP pcdome

Vissza

Fórumszabályzat