Bele is tettem már 20 percet. A sztori nem indul erősen, de a szinkron jó. A combat is tetszetős, bár kihívás még nincs. Ami nem tetszett, hogy a ládákat, meg hordókat nem tudom összetörni, meg hogy a spellem átmegy a ház falán.
Nekrót kezdtem amúgy. Illetve nem ajánlott fel HC opciót, mobil játékba ilyesmi eretnekség lenne?
I wish I could have known about the view from halfway down