Az utóbbi időben azon voltam, hogy megpróbálom az összes, mind az ezervalahányszáz kyber bricket megszerezni, de tegnap ezt az ötletet elvetettem végül, mert így még jövő évben sem érnék a játék végére, közben pedig a listámon egyre több játék sorakozik, amivel szintén szeretnék játszani belátható időn belül. Az egyik kyber brick meg(nem)szerzése teljesen kiidegelt és még hány ilyen lehet a játékban. Szóval a Naboo-n van egy olyan kyber brick, ami egy jelszóval lezárt ajtó mögött van és az előtte álló NPC szerint a jelszó Coruscant Uscru Districten van. Ezen kívül semmilyen támpontot nem ad a játék, hol, kit kellene keresnem, az útjelző rendszer sem kapcsolható be rá, az a kyber brick helyéhez vezet a Naboo-n. Miután fél órán át bolyongtam fel-alá az óriási városban és azt sem tudtam, mégis kit / mit kell keresnem, NPC árulja-e el a jelszót, vagy valami más módon lehet hozzájutni, végül feladtam. Erre nekem tényleg nincs időm és energiám, de guide-okat sincs kedvem bújni, még több időmet elcseszve ezzel. Szóval ezentúl amit tudok, megszerzek, amit nem sikerül rögtön, azt meg hagyom a francba. A sztorit megcsinálom 100%-ra, begyűjtöm az összes datacardot is, de az összes kyber brick / összes karakter / összes hajó célt elengedem. A side mission-ökhöz amúgy sem volt eddig sem kedvem, 600 bolygón kell átrohangalni némelyik teljesítéséhez, ami egy idő után szintén csak az időrablásra jó és rendkívül monoton és unalmas is.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Ez a 7. epizód sokkal élvezetesebb, mozgalmasabb, jobbak a küldetések (pl. Han csempész hajóján tényleg volt ezúttal értelme a 2 csapatra osztott karaktereknek), mint az 1-2. epizód. Egy teljesen más játékélmény, de tényleg. Persze ebben benne van az is, hogy végre a Millenium Falconnal szelhetem az űrt, nah meg sikerült megvennem a 6-szoros szorzót, így összesen 48-as szorzóval már nagyon úgy vagyok, hogy szinte mindent megvehetek, de még azért a 8-asig gyűjtök és nem szórom a pénzt, hogy aztán tényleg bármit megvehessek bármikor (a 10-es szorzó már nem is lesz olyan fontos, így azt már hátrébb priorizálom).