
Poén ám! Jó játékot!
Tegnap elstartolt a shadow war is, ahol a két frakció fog majd egymásnak menni és megint megnyílt egy rakat lehetőség!
Én csak kapkodtam a fejemet! Blood Path, Vault insta, szerződéses küldetések...valami elképesztő mennyiségű content került bele. Lehet ez is hamar unalomba fullad majd, de én egyelőre nagyon rajta vagyok a témán. Semmi pénzért nem tennék fel D3-at, amibe sok 100 órát öltem annó, mikor itt minden nap újdonságokkal kecsegtet.
