28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Elhunyt...



Írd ide hozzászólásod:

gothmog
gothmog [5162]
Még a 2000-es évek eleje táján a XIII. kerületi Victor Hugo utcai testépítő termet látogatta rendszeresen. Én onnan ismertem (én nem "gyúrtam", inkább csak súlyokat emelgetni, kicsit erősíteni/erősödni, "átmozgatni magam" jártam le oda kb. másfél éven át.) Ott is Gyafinak hívta mindenki.

Emlékszem, amikor láttam az Argót, és feltűnt benne, fel is röhögtem, hogy mi a fenét keres ott a Gyafi, hiszen úgy tudtam, hogy nem is színész. (Már nem emlékszem pontosan, nagyon régen volt, és felületes ismeretség, de mintha eredetileg lett volna valami mérnöki vagy hasonló végzettsége is.)

Endure. In enduring, grow strong.

GeryG
GeryG [2379]
Geréd Gyárfás. A legtöbben talán az Argóból emlékezhetnek rá, de rengeteg kisebb statiszta szerepe volt a hazai filmekben. Testépítő és erőemelő körökben szintén sokan ismerték, ahogy motoros körökben is. Nekem kollégám volt, 69 évesen ment el.

Vissza

Fórumszabályzat