Téli átigazolásiban most akkor lehetne szerezni 1-2 játékost. Egy Wingo-nál jobb szélső például csodás lenne! Meg egy értelmes pár Samy mellé, mert nem lesz ennyi mentése minden meccsen! Hozzá teszem, ha ilyeneket csinál minden EL meccsen akkor megtartani se lehet majd...

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”