28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hogwarts Legacy



Írd ide hozzászólásod:

Shadowguard
Shadowguard [4582]
Én pont fordítva vagyok, a legtöbb OW játékban a mellékes dolgok tudnak a legjobban lekötni. Ha jó a történet akkor a sztori is érdekel mellette, de elégedettséggel tölt el, hogy folyamatosan porszívózom fel a térképet. Jobb esetben erre a játék rá is szokott segíteni egy-egy achievementtel, de ha nincs az sem baj.
Persze ebben is át lehet esni a ló túlsó felére, az ACdyssey-nél egy ponton túl már kifejezetten untam az ugyanolyan táborokat.

Itt egyelőre nincsenek ilyen gondok, bár néha azért sikerül belefutnom kellemetlen meglepetésekbe. Mint tegnap, amikor a seprűről megláttam egy trollt és rögtön neki is ugrottam... Nevezett négy szinttel volt magasabb nálam és minibossként működött... Hosszú idő után ez volt az első harc, ahol potit használtam

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Peace
Peace [28910]
Az szép! Nekem az a bajom az OW játékokkal, hogy egy idő után elunom a melléktevékenységeket. Így jó eséllyel itt sem lesznek befejezve ezek soha. Merlin trial is érdekes volt az első pár alkalommal, szekrényből is kinyitottam vagy 12-t, éjszaka keresendő kis szobrok is jó eséllyel totál ki fognak maradni. Az összes mellékszálat és küldetést szívesen csinálom még így 26 óra eltetltével is és nagyon élvezem, de ez a mellékes gyűjtögetős történet minden OW játék esetében elhal nálam idővel, szóval itt is várható volt. De maga a játék az ritka jól sikerült a hiányosságok és a félresikerült funkciók ellenére is! Az átkokat pedig muszáj szórni!!!
jawsika
jawsika [4149]
Na, kéremszépen: Jelentem, befejeztem a játékot.
A platinához még annyi kell, hogy a 3 másik házspecifikus acsit kiszedjem, az olyan ~7-8 óra lesz, de azonkívül megvan minden. Minden quest, minden collection, minden challenge. Mentés szerint 54 óra talán.

Majd a másik topicba írok konkrétan a gameről, ide inkább csak tippek-trükkök kerülnek:
-40 a max szint, és bár itt felmerült korábban, gyakorlatilag nem is hiszem, hogy tudsz 40 fölé menni, mert az XP pont úgy van kiszámolva, hogy akkor leszel 40, ha minden quest és challenge kész. Nekem az utolsó challenge utolsó része adta be az utolsó szükséges XP-t.
-A conjuration rész borzalmasan van megoldva. Mindent fel kell szedni, ugyanis a dolog úgy működik, hogy minden ládában van valami, de random, hogy mi, tehát nem tudod neten kinézni, hogy mondjuk kell a broken stairs, és az hol van, mert bárhol lehet. Az alapládák nem nehezek, azokat tudod, hogy hol keresd. Dungeonök, települések, stb. Ami cinkes, az a maradék. Van 15 lepke, ami fix helyen van, de nem jelzi a map, tehát célszerű mindet végigjárni a végén, és alaposan megnézni a spawhelyet, hogy ott van-e. Könnyítés, hogy a minimapon meg a konkrét képernyőn revelio után ott van. A maradék pedig a Vivariumokban van. Kutassátok, ott lesz az.
-95 Merlint trial van. És, legalábbis nekem úgy érződött, hogy a java lepkés, meg golyógurítós, mert azokat utáltam a legjobban. A játék utolsó 10 órájában jöttem rá, hogy ha maxosra kigörgetem a Highlands mapot, akkor ott jelzi zónák szerint a gyűjtögetnivalókat. Ne, ne mondjatok semmit.
-Továbbra is (egyelőre) egy field guide page bugos, azt nem számolja, de szerencsére nem kell semmihez.
-Végigmehetsz a játékon dark spellek használata nélkül, egyedül a Dark Arts Battle Arenaban kell használnod őket, azt meg meg kell egyszer csinálni egy appearance miatt.
-A game ordít a photo-mode-ért.



Ha bármi kérdés lenne, írjatok.

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

Vissza

Fórumszabályzat