28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mégse lesz idén E3 [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Aryx
Aryx [4142]
Jó, mondjuk szomorkodni nem kell, ez mindig is a sajtó és a kiadók számára volt inkább érdekes. A fénykorában mihozzánk ebből csak az újságmellékletek jutottak el, + néhány agyontömörített trailer a CD-n. Később meg ugye már jöttek a fake trailerek. Lehet nosztalgiázni, de most naponta kapsz 100 trailert a nyakadba, nem évente, sajnos/nem sajnos (a megfelelő aláhúzandó), de azóta jócskán felgyorsult a világ, ha lenne e3 sem lenne már ugyanaz.

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

Breaker
Breaker [71]
Nagyon sajnálom hogy mindenki kihátrált az expo mögül ebben a formában már tényleg kevés értelme maradt megrendezni. Újra le kéne ülni tárgyalni, hogy hagyják a saját eventeket és évente egyszer itt legyen minden fontos.

Vissza

Fórumszabályzat