Na jó, most komolyan, mi a trükk?
Szar lesz a pc port? Eltitkolt mtx? Be nem jelentett multi? Act2+ ben random immersion breaking baromság?
Csak mert amit eddig látok-hallok belőle az alapján lazán goty-nek tűnik.
Nem is tudom mikor volt utoljára olyan játék, ami előzetesen megérdemelte a hypeot és megjelenéskor is odabaszott.